Ekspedijavimo paslaugos

Ekspedijuojame krovinius visoje Europoje kliento pasirinktu maršrutu ir transportu

Krovinių ekspedijavimas

Per visą įmonės gyvavimo laiką pavyko sukurti puikiai išvystytą ir patikimą krovinių pervežimo sistemą, kuri pasižymi tikslumu, saugumu ir patikimumu. Krovinių ekspedijavimas visoje Europoje kliento pasirinktu maršrutu ir transportu (automobiliais, laivais bei traukiniais).

ekspedijavimo paslaugosMūsų vežėjai, greitai ir saugiai pristatys krovinius į Jūsų pageidaujamas vietas. Reikalui esant, palaikome nuolatinį kontaktą su pervežimo užsakovais ir krovinio gavėjais, peteikiame išsamią informaciją susijusią su krovinių pervežimu.

Operatyviai ir kompetentingai sprendžiame klientų krovinių pervežimo klausimus, krovinių perkrovimą ir sandėliavimą, taip pat konsultuojame potencialius ir esamus klientus apie jų planuojamo vežti krovinio optimalius ir ekonomiškiausius perkrovimo, sandėliavimo ir tolimesnio transportavimo variantus.

Klientas pasirinkęs mūsų krovinių transportavimo paslaugas gali būti ramus, kad būtent mūsų kompanija nepriekaištingai atliks patikėtą užduotį, griežtai laikydamasi reikalavimų.

Pasirinkite paslaugas

Logistika

Logistika

Prekių priėmimas, jų sandėliavimas, skirstymas, išsiuntimas, pristatymas, sąskaitų išrašymas, prekių judėjimo informacijos valdymas bei kiti procesai.


Dalinių ir pilnos apimties krovinių pervežimas

Dalinių krovinių pervežimas

Kasdien pervežami įvairūs kroviniai į didžiuosius Lietuvos miestus ir atokiausius atokiausius kampelius nuo vienos paletės iki 25 tonų.


Sandėliavimas

Sandėliavimo paslaugos Vilniuje, Sandėliavimo paslaugos Klaipėdoje

Siūlomos sandėliavimo paslaugos Vilniuje ir Klaipėdoje. Pavienės arba kompleksinės sandėliavimo, transportavimo, distribucijos paslaugos.


Ekspedijavimas

Ekspedijavimas

Ekspedijuojame krovinius visoje Europoje kliento pasirinktu maršrutu ir transportu (automobiliais, laivais bei traukiniais).


Konteinerių pervežimas

Konteinerių pervežimas

UAB „Gedlito transportas“ siūlo krovinių, pakrautų į jūrinius konteinerius, pervežimo paslaugas.


Muitinės tarpininko paslaugos

Muitinės tarpininkavimo paslaugos

UAB „Gedlito transportas“ nuo šiol teikia ir muitinės tarpininko atstovo paslaugas Klaipėdoje.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd